PRO SENIORY

Leden 2016

MUZEUM GASTRONOMIE SE STĚHUJE!

V SOUČASNÉ DOBĚ NEMÁME VYSTAVENOU STÁLOU EXPOZICI.

Pro zájemce nabízíme přednášky  s promítáním a workshopy v prostorách vašeho klubu. Více informací na tel. 775291381, info@muzeumgastronomie.cz

Muzeum gastronomie myslí i na seniory a připravilo pro ně speciální nabídku!

Cena vstupného pro seniora jednotlivce je 140 Kč/osoba, ale už od 3 osob je to pouze 90 Kč/osoba.
Cena odborného komentáře pro skupinu do 20 osob je 390 Kč. Pro více než 20 osob je odborný komentář v ceně.

Muzeum sídlí ve starém domě, a proto bohužel nemá bezbariérový přístup. Nicméně pro osoby se sníženou pohyblivostí, které zvládnou vyjít dva schody, můžeme nabídnout prohlídku přízemí, kde je část expozice věnovaná historii vaření od pravěku po konec minulého století, historii piva, vína, destilátů, k vidění je zde i rekonstrukce baru, hospody a kupeckého krámu.

Cena prohlídky pouze přízemí je 65 Kč/os.

Přijďte si zavzpomínat na kuchyně svých babiček, ale třeba i na vlastní mládí!

Těšíme se na vás!

Více infromací na tel.: 273 130 533, 734 112 274 nebo na e-malu: info@muzeumgastronomie.cz

Otevřeno denně 10-19 hodin
Jakubská 12, Praha 1