KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

6.7.2015 od 14:30
Speciální komentovaná prohlídka k 600 výročí úpálení Mistra Jana Husa

 

Komentované prohlídky

aktuální rozpis prohlídek a doprovodných akcí červen

 

Prohlídka pro dospělé: sobota 11.7.2015 a sobota 25.7.2015 od 14:30
Prohlídka pro děti: 
sobota 4.7.2015 od 14:30

Pravidelné komentované prohlídky se konají každou sobotu, lichý týden pro děti, sudý týden pro dospělé. Vstupné zůstává základní bez příplatku, minimální počet osob je 5, maximální 20. Začátek vždy od 14:30. Místa si můžete zamluvit telefonicky na čísle +420 273 130 533 nebo mailem na info@muzeumgastronomie.cz.

komentované prohlídky pro rodiče s dětmi 

Projděte si spolu s dětmi historii přípravy pokrmů od pravěku po současnost. Výklad je uzpůsoben dětským posluchačům, kteří mohou v rámci prohlídky hledat plyšové myšky, poznávat koření, hledat rozdíly na obrázcích, či si procvičit angličtinu. Na konci čeká děti sladká odměna.

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY PRO DOSPĚLÉ

Každou druhou sobotu si můžete v Muzeu Gastronomie vychutnat komentovanou prohlídku v ceně běžného vstupného. Průvodce vás provede přípravou pokrmů od pravěku po moderní dobu. Cestou se zastavíte v typicky České hospodě z přelomu 19. a 20. století a tradičním britském baru, kde si vyslechnete historii destilátů. V prvním patře na Vás čeká moderní kuchyně s různými vychytávkami, síň slávy české gastronomie a dozvíte se, jak to měla vidlička složité, než se stala neodmyslitelnou součástí příboru.

individuální komentované prohlídky

V Muzeu Gastronomie vám můžeme zajistit komentovanou prohlídku nejenom v českém jazyce, ale také v jazyce anglickém, ruském či německém.

Pokud máte zájem o komentovanou prohlídku či jiné individuální požadavky, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem na info@muzeumgastronomie.cz .

Rezervace je nutné provádět alespoň týden předem.